Conference-Service - Київський економічний інститут менеджменту

Конференц-Сервіс

Київський економічний інститут менеджменту спільно з міжнародною освітньою платформою «ДІМ ЗНАНЬ» пропонує повний комплекс послуг із організації, розміщення та проведення семінарів, тренінгів, конференцій, виставкових та презентаційних заходів, навчальних курсів та інших заходів освітницько-просвітницького характеру.

До Ваших послуг комфортабельні сучасні приміщення площею 18, 30, 50 та 100 м², загальною місткістю від 10 до 130 чоловік залежно від бажаного варіанту розміщення меблів та обладнання. Можливе використання як ізольованих приміщень, так і об’єднаних аудиторій у формі об’ємного блоку.

З метою проведення презентацій, виставок, спортивних заходів, бізнес-ігор тощо можуть використовуватися приміщення спортивного залу та холу Інституту.

В будівлі функціонує кафе, інфраструктура якого використовується для спеціалізованого кейтерінг-обслуговування заходів (кава-брейк, ланчі, фуршети тощо).

Приміщення укомплектовані сучасним обладнанням для проведення телеконференцій, телемостів та інших заходів в режимі он-лайн, мають доступ до WI-FI мережі, оснащені системою кондиціонування. На базі Інституту впроваджується використання «хмарних» технологій, які можуть бути задіяні в різноманітних освітніх послугах.

Додаткові послуги:

1. Оренда технічного обладнання.

2. Ланчі, кава-брейки, фуршети.

3. Організація транспортного обслуговування.

4. Організація розміщення.

5. Урочисте оформлення приміщення.

6. Інші супутні послуги за погодженням сторін

 

За більш детальною інформацією звертайтесь:

Інформаційні матеріали (брошура)

м. Київ, 03075

вул.. Смоленська 31/33

Тел.: (044)331-41-93

Факс: (044)33-41-82

E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.