Центр мов - Київський економічний інститут менеджменту

Раді повідомити, що вже з 01 грудня 2014 року на базі Київського економічного інституту менеджменту, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Смоленська 31-33 (станція метро «Шулявська») розпочинає свою роботу

Центр Мов

Центр Мов створюється у рамках міжнародного освітнього проекту «ТОРГОВИЙ ШЛЯХ ІЗ ВАРЯГІВ У ГРЕКИ», який запроваджується на території України за участю Асоціації Керівників Шкіл України (АКШУ) та Київського економічного інституту менеджменту.

Позашкільна освітня діяльність у Центрі Мов буде здійснюватись згідно з Програмою позашкільної освіти з вивчення іноземних мов із використанням інтерактивних мультимедійних технологій всесвітньо відомої компанії Rosetta Stone (Велика Британія- США). Провадження такої діяльності за зазначеною Програмою здійснюється на підставі ліцензії № 460823 . На цей час вивчення іноземних мов у форматі позашкільної освіти передбачає проведення навчання з англійської, німецької та французької мов. У подальшому передбачається додати до формату позашкільної освіти вивчення інших іноземних мов (китайської, японської, іспанської, польської тощо), що входять до складу інтерактивного мультимедійного програмного продукту.

Для осіб старше 18 років навчання у Центрі Мов буде провадитись Київським економічним інститутом менеджменту у форматі підвищення кваліфікації за будь-якою з 28 запропонованих іноземних мов за вибором учасника.

За програмою Rosetta Stone навчаються студенти більш ніж 20,000 освітніх установ по всьому світу, а також мільйони індивідуальних учасників з більш ніж 150 країн. Навчання своїх співробітників за програмою здійснюють такі відомі компанії, як Shell, Boing, Marriott, Сhevron, Mercedes Benz, Google, Siemens, NASA, Amtrak, NESTLE, Disney та інші. Програма також використовується для підвищення кваліфікації працівників Організації Об’єднаних Націй та Міжнародного Суду в Гаазі.

Більш детальна інформація про програми вивчення іноземних мов на базі інтерактивних технологій Rosetta Stone розміщена за адресами: http://domznaniy.com.ua/ua/ або http://ecoman-university.kiev.ua/ua/blended-learning/blended-learning

Проект Центру Мов передбачає створення комплексного мовного середовища, де разом із використанням сучасних ІТ- технологічних рішень учасники зможуть спілкуватися мовою, яку вони вивчають. Також запланована низка навчальних заходів у співробітництві з іншими країнами (конференції, телемости , дискусійні клуби тощо), що будуть моделювати певне мовне середовище і, як наслідок, сприятимуть отриманню навичок з володіння іноземних мов та інтегруванню у глобальне культурологічне середовище для всіх учасників Центру Мов.

Діяльність Центру Мов

Центр Мов буде відкритий для роботи щодня з 9-00 до 21-00 .

У Центрі Мов працює система абонементів. Абонементи з вивчення іноземних мов можна буде придбати терміном на місяць, три місяці, півроку, рік. Також можливе придбання спеціальних абонементів для двох, трьох чи більше осіб, або сімейних абонементів та абонементів з вивчення однієї, двох чи більше іноземних мов.

Звертаємо увагу, що придбання абонементу надає можливість продовжити навчання з іноземної мови та залишатись у мовному середовищі і в той час, коли Ви знаходитесь поза межами Центру Мов. Ця можливість стає реальною за допомогою використання новітніх веб- платформних рішень компанії Rosetta Stone, що є провідною компанією з комп’ютеризованого вивчення іноземних мов у світі.

На сьогоднішній день тривають проектні розробки щодо дизайнерського оформлення приміщень будівлі. Але, з огляду на наявність передумов щодо можливого вимушеного продовження зимових канікул та з метою створення дієвого позашкільного освітнього простору на цей період, Центр Мов розпочинає свою діяльність вже з грудня поточного року.

Діти самостійно чи разом з родиною зможуть відвідувати Центр Мов у будь-який зручний для них час. Ви можете обрати найоптимальніший час для відвідування Центру, перейшовши до календаря.

Звертаємо увагу, що батьки також мають змогу проходити навчання разом із дітьми, що створить додаткові можливості для налагодження родинних контактів та спілкування з дитиною.

Придбати абонементи Ви можете безпосередньо у Центрі Мов або перейшовши на сторінку подарункових сертифікатів http://rosettastone.bpltd.com.ua/

Фінансова інформація

Програма створена таким чином, щоб надати всім бажаючим можливість вивчати іноземні мови у цей скрутний економічний для нашої країни час.

Вартісні показники відображають саме таку стратегічну лінію організаторів. Крім того, передбачена можливість сплати частинами залежно від економічної моделі бюджету родини.

Учасники Центру Мов мають додаткову можливість отримати сертифікати щодо рівня знань та навичок з іноземної мови, затверджені незалежною організацією CPD Certification Service, що стане для учасника додатковим важелем при вступі до престижного вузу, працевлаштуванні або в кар’єрному зростанні.

Вартість абонементів :

Вид абонементу

Характеристика

Вартість, грн.

1 місяць

3 місяці

6 місяців

12 місяців

Стандарт

для 1 особи мова на вибір

230.00

520.00

920,00

1520,00

Стандарт Friend

для 2 осіб по 1 мові на вибір для кожної особи

400,00

950,00

1750,00

2700,00

Стандарт Family

для 3 осіб по одній мові на вибір для кожної особи

610.00

1385.00

2300,00

3970.00

Поліглот

2 мови для 1 особи

390,00

900,00

1670,00

2595,00

Поліглот Max

3 мови для 1 особи

570,00

1300,00

2100,00

3790,00

Бажаючим проходити навчання за програмою Rosetta Stone безпосередньо в Центрі Мов та здійснювати оплату за кожне відвідування, вартість становитиме 20 грн. за 1 відвідування в день

Для ознайомлення з роботою програми перейдіть за посиланням на демо версію

Заповнення заявки та здійснення оплати

Контактна інформація:

language@ecoman- university.kiev. ua

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

(044) 331 41 93

(067) 249 31 84

(067) 505 43 47