Адміністративні підрозділи - Київський економічний інститут менеджменту

 • Відділ кадрів

  Відділ кадрів Київського економічного інституту менеджменту займається організацією та здійсненням кадрової роботи, в основу якої покладено принцип підбору кадрів за професійними, діловими та особистими якостями, навчання та перепідготовка фахівців інституту з метою підвищення їх кваліфікації.

  Начальник відділу кадрів – Гальчинська Людмила Прокопівна

  Відділ кадрів інституту здійснює всі визначені трудовим законодавством функції, пов’язані з існуванням персоналу інституту:

  • професорсько-викладацького персоналу,
  • адміністративно-управлінського персоналу,
  • навчально-допоміжного персоналу,
  • інженерно-технічного та обслуговуючого персоналу.

  По кожному працівнику інституту здійснюється ведення особових справ, у яких обов’язково відображається інформація про посадові обов’язки, професійний та кар’єрний зріст, наукові досягнення, наукові статті , монографії, книги, участь у міжнародних наукових заходах, нагороди, заохочення та інші заслуги.  

  Значна увага приділяється контролю за рівнем кваліфікації персоналу та здійсненню відповідних заходів по забезпеченню відповідності рівня кваліфікації сучасним вимогам ринку. З цією метою регулярно запроваджуються атестації персоналу, навчання персоналу на курсах підвищення кваліфікації, обмін досвідом з фахівцями національних та іноземних навчальних закладів, участь фахівців у міжнародних конференціях, семінарах, участь у спільних наукових розробках.

  Значна частина роботи відділу кадрів пов’язана зі студентським складом, а саме:

  • ведення та зберігання особових справ студентів всіх форм навчання;
  • видача копій документів , що зберігаються в особових справах на вимогу студентів або в інших випадках, передбачених діючим законодавством;
  • реєстрація та контроль за рухом наказів стосовно прийому студентів, переведення, поновлення, відрахування, заохочення та інших дій;
  • підготовка статистичних звітів про рух студентського складу всіх форм навчання;
  • зберігання особистих справ студентів після закінчення навчання;
  • облік інформації стосовно випускників інституту.

  Відділ кадрів забезпечує організацію роботи з ведення електронних баз даних працівників та студентів інституту та здійснює контроль за дотриманням доступу до персональних даних у відповідності з вимогами діючого законодавства.

  В разі необхідності студенти та випускники можуть звернутись до відділу кадрів з будь-яких питань відносно власної персональної інформації у межах компетенцій, що входять до складу обов’язків відділу кадрів .

  Контактна інформація:

  тел. +38 (044) 456-48-89

  E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Режим роботи:

  понеділок-п’ятниця з 09:00-17:00 год.