Дистанційна освіта - Київський економічний інститут менеджменту

Дистанційна освіта

Київський економічний інститут менеджменту приділяє значну увагу запровадженню новітніх технологій в освітній процес та сприянню розширенню можливостей отримання знань та участі в академічному процесі. З цією метою фахівцями Інституту за підтримки європейських партнерів були розроблені цикли освітніх курсів та лекцій в інтерактивному відео он-лайн режимі.

Основним складовими напрямками освітнього он-лайн проекту є:

  • он-лайн курси різної тематичної спрямованості (мовні, професійні, творчі);
  • гостьові лекції, що проводяться за участю професійних фахівців провідних національних та закордонних компаній, в режимі он-лайн;
  • академічне консультування, що проводитиметься викладачами Київського економічного інституту Менеджменту в інтерактивному відео он-лайн режимі;
  • дискусійні он-лайн клуби та гуртки;
  • он-лайн бібліотечна мережа, що дозволить отримати доступ до актуальних професійних та освітніх джерел інформації.

Окрім того, студенти Київського економічного інституту менеджменту заочної форми навчання матимуть можливість бути присутніми на лекціях для студентів денної форми навчання в якості on-line guests. Також така можливість існує для студентів інших вищих навчальних закладів.

Сучасні технології забезпечать максимально комфортні умови навчання в інтерактивному он-лайн режимі. Ви зможете навчатися незалежно від місця перебування у будь-який зручний для вас час. Єдиною умовою для участі є наявність електронного пристрою з можливістю відеозв''язку через мережу Інтернет, а також дотримання технічних вимог, зазначених на сайті проекту.

Навчальні заходи впроваджуються в рамках освітнього проекту "Дім знань", який є складовою міжнародної професійної платформи "Skillouse".

До участі запрошуються:

  • студенти Київського економічного інституту менеджменту денної та заочної форм навчання;
  • інші зацікавлені особи, що бажають стати слухачами та учасниками он-лайн заходів.

Участь у всіх он-лайн заходах для студентів Київського економічного інституту менеджменту є безкоштовною.