Центр працевлаштування - Київський економічний інститут менеджменту

Центр Працевлаштування

Правильно обраний вуз, а як наслідок, і професія є життєво важливим рішенням. Тому, якщо Ви молода, амбіційна особа та прагнете побудувати успішну кар’єру, тоді Вам до нас. Центр працевлаштування студентів Київського економічного інституту менеджменту, допоможе Вам зробити правильний вибір та знайти своє місце під сонцем.

Наша місія

Кожен студент є незамінним для нашого Інституту, саме тому ми працюємо над створенням Центру працевлаштування. Ми піклуємось про майбутнє наших студентів та прагнемо забезпечити кожного гідною роботою.

Нашою місією є сприяння у працевлаштуванні та кар’єрному зростанню наших студентів.

Центр працевлаштування прагне забезпечити високу якість обслуговування наших студентів та створити всі необхідні умови для їх подальшого розвитку.

Робота Центру працевлаштування направлена на підвищення конкурентоспроможності наших студентів на українському, а також на міжнародному ринку праці.

Ми допоможемо роботодавцям знайти кваліфікованих працівників, а студентам реалізувати себе в обраній професії.

Центр буде проводити активну роботу з організації зайнятості наших студентів, подальшому працевлаштуванню випускників та в підтримці і розвитку прагнень студентів до професійного зростання.

Метою Центру є розвиток відносин зі значною базою роботодавців, які будуть зацікавлені в потенційному працевлаштуванні наших студентів та випускників.

Звернувшись до центру, можна отримати докладну інформацію стосовно того, як правильно скласти резюме та написати супровідний лист, як підготуватися до співбесіди з роботодавцем, про ситуацію на ринку праці, відкриті вакансії, а також можливість проходження практики та стажування на підприємствах, в організаціях та установах.

Центр надасть можливість ознайомитися з вакансіями, які передбачають:

  • повну зайнятість для студентів заочного відділення та випускників
  • часткову зайнятість для студентів денного відділення
  • зайнятість на період літніх канікул.

 Усю потрібну інформацію можна знайти в блозі ЕКОМЕНу. Тому реєструйтеся і розпочинайте свій шлях до кар’єри вашої мрії.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.