Фінансова підтримка - Київський економічний інститут менеджменту

ПРОГРАМА ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ СТУДЕНТІВ

На сьогоднішній день динамічні процеси невпинного розвитку суспільних відносин та економіки зумовлюють зростання попиту на кваліфікованих, розумних та компетентних спеціалістів. При цьому вимоги, що висуваються до кандидатів, стають усе більш серйозними. Кожен роботодавець хоче мати в штаті своїх працівників лише тих спеціалістів, які відповідають його нагальним потребам та володіють необхідними знаннями, найнадійнішим підтвердженням яких є диплом про вищу освіту. Проте не кожен може дозволити собі отримати таку освіту і найчастіше проблема постає в здійсненні фінансування навчання.

Київський економічний інститут менеджменту запроваджує нову програму допомоги для всіх тих, хто зустрів певні фінансові складнощі на шляху до здобуття вищої освіти. Програма реалізуюється сумісно з провідними банківськими установами України та передбачає надання фінансової підтримки студентам чи їх батькам.

Скористатись програмою можуть студенти , які мають заборгованість по оплаті навчання за попередні періоди і бажають здійснити реструктуризацію заборгованості або студенти та абітурієнти, які мають бажання отримати фінансування на майбутнє. У межах програми вони отримають  можливість особистого спілкування з представниками банку, де індивідуально для кожної життєвої ситуації буде розроблятись план допомоги та вирішуватимуться питання майбутньої співпраці. Також для осіб, які не можуть особисто бути присутніми або проживають в іншому місті і не мають змоги бути безпосередньо присутніми на консультації, проводитимуться он-лайн зустрічі в інтерактивному режимі з менеджерами та представниками банків, які професійно та швидко нададуть Вам потрібні консультаційні послуги, пояснять умови програми та за бажанням складуть план співпраці з Вами. Такі зустрічі та консультації,  як особисто, так і он-лайн, матимуть конфіденційний характер та повну анонімність.

 

Програма фінансової підтримки студентів є багатовекторною та передбачає отримання інших преференцій для студентів.

Інститут здійснює  юридичний супровід програми.

Більш детальну інформацію про умови та порядок отримання фінансової підтримки можна дізнатись за телефонами :

+38 (044) 331 41 93, +38 (067) 409 08 93.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.