Інформація для студентів з особливими потребами - Київський економічний інститут менеджменту

Інформація для студентів з особливими потребами

Київський економічний інститут менеджменту функціонує на засадах рівної участі всіх студентів у навчальному процесі та громадському житті навчального закладу. Вищий навчальний заклад повністю виключає будь-які прояви нерівності статей, націй та рас та забороняє дискримінацію за будь-якими ознаками. Постулатом нашого Інституту завжди були і будуть рівні права та можливості всіх осіб, що беруть участь в учбовому процесі. Київський економічний інститут менеджменту пропонує студентам з обмеженими можливостями взяти участь у студентському житті навчального закладу.

У Конституції України закріплено право кожного громадянина на розвиток особистості і здобуття освіти.

  • Стаття 23. Кожна людина має право на вільний розвиток своєї особистості, якщо при цьому не порушуються права і свободи інших людей, та має обов'язки перед суспільством, в якому забезпечується вільний і всебічний розвиток її особистості.
  • Стаття 53. Кожен має право на освіту. Процедура вступу, методи, форми викладання та організація учбового процесу в Київському економічному інституті менеджменті не містять жодних обмежень стосовно абітурієнтів із особливими потребами.

(Конституція України - Розділ II)

Інститут здійснює необхідні заходи щодо всебічної підтримки абітурієнтів з обмеженими можливостями.

Абітурієнтам, що повідомляють про свої обмежені можливості в аплікаційних документах, надають інформацію про наявні можливості підтримки. Абітурієнту необхідно тільки повідомити приймальну комісію про існування будь-яких обмежень свого фізичного стану в аплікаційних документах. Представник приймальної комісії відвідає абітурієнта у зручний для нього час, обговорить умови та можливості участі у навчальному процесі. Проводиться ознайомлення із навчальним комплексом та обговорення потреб майбутнього студента.

В навчальний процес включені спеціальні лекції навчально-виховного характеру для студентів КЕІМ. Персонал нашого Інституту в повній мірі поінформований і підготовлений для роботи зі студентами з особливими потребами. Наші студенти – обізнані і психологічно підготовлені для спілкування зі студентами з особливими потребами, таким чином, останні відчуватимуть себе комфортно у новому колективі. Наші викладачі застосовують сучасні методи викладання, що створюють рівний доступ до навчального процесу для всіх студентів.

Починаючи з навчального року 2013 наш Інститут розпочинає навчання студентів в режимі он-лайн Ви можете взяти участь у відео-конференціях, телемостах, відео-лекціях як з території навчального закладу, так і з будь-якого зручного для студентів місця, що має обладнаний персональний комп’ютер та доступ до мережі Інтернет. Також усі охочі студенти будуть мати доступ до он-лайн бібліотечних фондів, таким чином, з’явиться можливість для дистанційної роботи із бібліотечними ресурсами.

Ми приділяємо значну увагу забезпеченню доступності матеріальної бази навчального закладу для студентів із особливими потребами:

  • фізична доступність до приміщень
  • забезпечення вільного доступу до обладнання

У разі виникнення запитань просимо звертатися до Приймальної Комісії :

За телефоном 456-72-64

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.