MBA (акредитація в ЄС) - Київський економічний інститут менеджменту

Міжнародна група "Bosh" має 20-річну історію роботи в різних країнах світу за такими напрямками діяльності, як девелопмент, управління проектами, освітня діяльність.

Представник групи "Bosh" на Європейському напрямку, німецька компанія "Bosh Gmbh", виступила ініціатором та розробником міжнародної освітньої програми "МВА".

На українському ринку група "Bosh" представлена підприємством з іноземними інвестиціями «Бі енд Пі,Лтд», яке протягом майже 20 років здійснює діяльність у сфері девелопменту і управління проектами та Київським економічним інститутом менеджменту, який є вищим навчальним закладом III -IV рівня акредитації .

Підприємство "Бі енд Пі, Лтд" та Київський економічний інститут менеджменту взяли участь у розробці міжнародної освітньої програми "МВА" в частині її адаптації до вимог українського законодавства.

Програма розрахована на підготовку професіоналів для вищої кадрової ланки компаній різних галузей економіки.

Програма розроблена згідно з вимогами Болонського процесу і охоплює дворічний період навчання.

На цей час програма проходить акредитацію незалежним Європейським агентством з акредитації програм МВА. Завершення заходів з акредитації планується на лютий 2015 року, після чого програма отримає відповідну європейську акредитацію, що поставить її на одну сходинку з провідними програмами міжнародного рівня.

На українському ринку програма "МВА" буде представлена, як програма підвищення кваліфікації для фахівців, які мають на меті особистий професійний та кар’єрний зріст та отримання можливостей застосування своїх професійних знань та навичок у різних галузях економіки не тільки на національному просторі, а й у світовому глобальному середовищі.

Програма "МВА" містить в собі комбінацію он-лайн та традиційних освітніх форм навчання в сукупності з бізнес-кейсами  провідних компаній, серією виїзних семінарів, тренінгів та конференцій. Завдяки застосуванню новітніх технологій програма надає можливість студентам у гнучкому он-лайн режимі 24/7 мати доступ до участі у програмі з різних точок світу.

Реалізація програми на Україні буде здійснюватись за участю іноземних викладачів з Німеччини, Швейцарії, Сполучених Штатів Америки. В учбовому процесі будуть брати участь фахівці провідних світових компаній.

Програма буде викладатись англійською мовою.

Проводиться інтенсивний підготовчий курс з англійської мови для програми MBA

Більш детальна інформація буде розміщена на сайті Інституту найближчим часом.

Прес-центр КЕІМ.