Курси вивчення англійської мови - Київський економічний інститут менеджменту

Інтенсивний підготовчий курс з англійської мови для програми МВА

Програма МВА передбачає викладання курсів іноземними викладачами на англійській мові.

З метою підвищення рівня знань та навичок учасників з англійської мови з 01 лютого 2014 року розпочинається набір на підготовчий мовний курс .

 

Курс буде запроваджуватись на базі інтерактивних веб- технологій та

представлений в режимі суміщення реального та віртуального часу (blended learning).

В режимі реального часу будуть проводитись консультаційно-координаційні заходи, заняття з граматики та « круглі столи». В разі , якщо учасник програми не матиме можливості бути присутнім у учбовому центрі на очних заняттях, такий учасник матиме можливість прийняти участь у заняттях в он-лайн режимі (синхронному та/ чи асинхронному).

В режимі віртуального часу на базі інтерактивної веб- платформи учасник буде знаходитись у мовному середовищі, використовуючи такі методологічні інструменти, як:

  • роботизовані платформи для практичних занять та ділових ігор;
  • спілкування на англійській мові в локальних та глобальних соцмережах з учасниками- носіями мови (collaborative learning);
  • проведення регулярних практичних семінарів з іноземними викладачами – носіями мови (модераторами) – (breakout rooms).

Для учасників, які володіють певними знання англійської мови, але не мають практичного досвіду застосування мовних навичок, підготовчий курс передбачає проходження професійних тренінгів на базі вищезазначеної веб- платформи. Курс професійних тренінгів також проводиться в режимі «blended learning», включаючи спеціалізований курс інтерактивного навчання.

Для тих, хто вільно володіє англійською мовою, але бажає підтримати існуючий рівень знань, програма передбачає можливість індивідуального вибору будь-яких сервісних модулів.

Веб-платформа адаптована для роботи , як із стаціонарного комп’ютера , так і з І-Pad чи I-Phone.

Учасникам буде наданий доступ до бібліотечної он- лайн мережі, за допомогою якої кожний матиме змогу користуватись необхідною літературою.

Перед початком занять наші фахівці визначать існуючий базовий рівень знань англійської мови кожного учасника та здійснять розробку індивідуального плану навчання. Протягом всього терміну навчання буде провадитись моніторинг та адміністрування успішності кожного учасника та здійснюватись коригування індивідуального плану.

Протягом всього терміну навчання учасникам також буде надаватись організаційна, методична та технічна підтримка .

Зазначена методика підготовки з англійської мови використовується всіма провідними компаніями світу.

Термін підготовки з 01 лютого 2014 року до 15 квітня 2014 року.

В разі, якщо будь-яким з учасників протягом зазначеного періоду не буде досягнуто необхідного рівня мовної підготовки, такий учасник матиме змогу в паралельному режимі з проходженням МВА програми продовжувати навчання за індивідуальним планом. В цьому разі, доступ до мовної web- платформи буде надаватись без додаткової оплати.

Підготовчий мовний курс є складовою частиною програми МВА і є безкоштовним для учасників програми МВА.

Зазначений підготовчий курс не є обов’язковим для бажаючих прийняти участь в МВА програмі.

Підготовчий курс створений на підставі відповідної угоди Київського економічного інституту менеджменту з німецькою компанією «Bosh Gmbh”, яка є офіційним партнером компанії “Rosetta Stone” ( https://boshgmbh-totale.rosettastoneenterprise.com/en-US), та комерційним агентом компанії «Bosh Gmbh” на Україні підприємством «B&P,Ltd”.

 

Більш детальна інформація: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Менеджер проекту - Булкіна Анна – ( 067)4053243