Rating - Київський економічний інститут менеджменту

Київський економічний інститут менеджменту посів одну з перших сходинок серед приватних вищих навчальних закладів України за якістю економічної освіти

Щорічно в рамках проекту компанії СКМ за участі газети «Сегодня» провадиться рейтинг вищих навчальних закладів «Компас». Рейтинг охоплює вузи, які готують спеціалістів з таких напрямків, як «Бізнес економіка», «Архітектура–будівництво», «Право», «ІТ» та інженерно- технічні спеціальності.

Рейтинг «Компас» є єдиним рейтингом в Україні, що спирається на світову практику, ґрунтуючись на оцінці роботодавців та випускників.

За однаковими критеріями проходили оцінювання як державні вузи, становлення яких відбулось ще за радянських часів і які продовжують свою діяльність на державній матеріальній базі, так і приватні навчальні заклади, що були засновані в ринкових умовах молодої незалежної України. На теперішній час, лідируючі позиції рейтингу обіймають державні вищі навчальні заклади. Але вищі приватні заклади, які виходять на освітній ринок з новою ідеологією та новими програмами, за рейтинговими оцінками значно наздоганяють, а по деяким позиціям і перевищують державні.

Так, за результатами соціологічних досліджень, проведених у рамках рейтингу вузів «Компас», у загальному рейтингу вищих навчальних закладів України, Київський економічний інститут менеджменту посідає високе дев’яте місце серед державних та приватних вузів України.

У загальному рейтингу за якістю економічної освіти Київський економічний інститут менеджменту займає сьоме місце серед державних і приватних вузів України, та визнаний одним із провідних вищих навчальних закладів України, що надає підготовку з економічних спеціальностей.

А от серед приватних вузів інститут знаходиться на перших сходинках за якістю економічної освіти, що є високою незалежною експертною оцінкою освітньої діяльності інституту.

( З інформації газети «Сегодня» № 100 від 14.05.2013 року).

Прес – центр КЕІМ.