Соціально-культурне життя - Київський економічний інститут менеджменту

Соціально-культурне життя

Київський економічний інститут менеджменту приділяє значну увагу не лише розвитку академічних і професійних умінь і навичок студентів, а й їх всебічному культурному та інтелектуальному розвитку. Роки навчання в Інституті є незабутнім періодом студентського життя, і колектив КЕІМ прагне сприяти якнайповнішій соціалізації та самореалізації студентів.

Головним органом студентського самоврядування в Інституті є Студентська рада, основною метою діяльності якої є представлення інтересів студентів денної форми навчання та аспірантів перед адміністрацією Інституту та Вченою радою. Окрім того, уповноважені представники Студентської ради займаються організацією та проведенням культурно-масових заходів, туристичних подорожей, додаткових лекцій та семінарів різної тематики із спеціально запрошеними гостями.

Адміністративні підрозділи КЕІМ прагнуть до створення позитивного особистісно-орієнтованого середовища, яке б забезпечило студентів необхідними ресурсами, надає поради та підтримку з метою інтенсифікації та поліпшення досвіду їх студентського життя. Ми прагнемо надати необхідну консультаційну підтримку з приводу пошуку житла, послуг для студентів з обмеженими можливостями, розробляємо різноманітні культурні заходи тощо.

Активізація соціально-культурного життя має низку переваг:

  • Участь у позанавчальних заходах і програмах є інтегральною частиною життя студентів, оскільки приносить додатковий практичний досвід
  • Зміна видів діяльності стимулює працездатність
  • Поєднання навчання, дослідницької діяльності, участі в спортивних та культурних заходах виробляють навички тайм-менеджменту
  • Активна участь у соціально-культурному житті покращує комунікативні навички, сприяє розкриттю творчого та інтелектуального потенціалу

Ви можете ознайомитися з усією інформацією щодо запланованих заходів, туристичних подорожей, спортивних змагань, проведення свят та концертів тощо на інформаційних стендах КЕІМ.

Зробімо студентські роки дійсно незабутніми! Ми завжди раді вітати Ваші пропозиції та побажання щодо покращення та інтенсифікації соціально-культурного життя в Інституті.