Студентське самоврядування - Київський економічний інститут менеджменту

Студентське Самоврядування

Головна мета діяльності органів студентського самоврядування полягає передусім у створенні умов самореалізації молодих людей в інтересах особистості, суспільства і держави.Завдання Студентської ради полягає в забезпеченні самореалізації найбільш активної частини студентства та залученні до активного студентського життя всіх, для кого воно може виявитися цікавим. Крім того, при участі у студентському самоврядуванні проявляються особистісні риси, лідерські якості студентів, виховується характер, удосконалюються ораторські навички, і, що найцінніше, з’являється досвід організаторської роботи.

Призначення Студентської ради полягає в координації студентського життя, а саме в представленні й оприлюдненні позиції студентів. Значна роль приділяється захисту прав студентів. Студентська рада також займається організацією проектів, які можуть зацікавити студентів та можуть мати значення для життя навчального закладу. Студентське самоврядування бере участь у вирішенні питань, пов’язаних із удосконаленням учбового процесу, участі студентів у науковій діяльності та ін. А поточна діяльність полягає в наданні допомоги в інформуванні студентства, репрезентації студентської громади в адміністрації та перед викладачами, сприянні створенню належних умов для навчання, проживання й відпочинку студентів, організації їх позанавчального життя, дозвілля, спортивної активності, організації навчального процессу, допомозі у вирішенні житлово-побутових потреб. Одним із пріоритетних напрямків роботи є організація студентських засобів масової інформації.

Для вирішення поставлених завдань студентське самоврядування співпрацює з адміністрацією інституту, випускниками, студентами, викладачами. Приділяється значна увага питанням взаємовідносин між адміністрацією та студентством в організації заходів по контролю якості навчання.

Отже, спектр завдань студентського смаоврядуваання досить широкий і приницпове завдання студентських лідерів зараз полягає в тому, щоб правильно обрати напрямок діяльності та реально забезпечити її позитивну результативність.

Cклад студентської ради

Київського економічного інституту менеджмент, обраний на загальних зборах активу Інституту 05.10.15 р.

Голова -

Шабалін Олег Вадимович, студент ІІІ курсу, групи МК-1-13.

 

Заступник голови -

Кідрук Анастасія Андріївна, студентка ІV курсу, групи Ф-1-12.

 

Профсектор -

Рубанська Ольга Анатоліївна, студентка ІV курсу, групи МЗ-1-12

 

Оргсектор -

Ломака Аліна Вадимівна, студентка І курсу, групи МН-1-15

 

Сектор наукової роботи -

Коваленко Анна Леонідівна, студентка ІV курсу, групи Ф-1-12

Барабаш Юлія Володимирівна,студентка ІV курсу, групи МК-1-12

 

Прес центр -

Можаровський Владислав Едуардович, студент ІV курсу, групи Ф-1-12

 

Спорт сектор -

Байтала Микита Ігорович, студент ІV курсу, групи МК-1-12

 

Студентський клуб “ЕКОМЕН” -

Компанієць Анна Анатоліївна,студентка ІІІ курсу, групи МН-1-13

 

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.