Принципи Болонського процесу в Інституті - Київський економічний інститут менеджменту

Принципи Болонського процесу в Інституті

Київський економічний інститут менеджменту є сучасним закладом вищої освіти, що прагне відповідати новітнім викликам і тенденціям в науково-освітній сфері. Залучення сучасних технологій та підходів до підготовки фахівців в галузі економіки та менеджменту, які б професійно діяли в умовах економіки XXI сторіччя, є пріоритетним напрямком діяльності інституту.

З цією метою Інститут запроваджує низку нових освітньо-професійних програм , що розроблені відповідно до принципів Болонської системи, в тій мірі , що відповідає діючому законодавству України, і що сприятимуть підготовці фахівців , професійні здібності яких в повній мірі відповідатимуть вимогам сучасного глобального ринку .

Однією з таких програм є міжнародна освітня програма "МВА", ініціатором та розробником якої є представник групи "Bosh" на Європейському напрямку, німецька компанія “Bosh Gmbh”.

Більш детальна інформація про запровадження програми "МВА" на українському освітньому ринку розміщена у відповідному розділі сайту.

З 2013-2014 навчального року Інститут також запроваджує низку нових сучасних освітньо-професійних курсів, що за своєю ідеологією повністю відповідатимуть принципам Болонської системи.

Нові освітньо-професійні програми будуть здійснюватись на основі сучасних педагогічних, інформаційних та телекомунікаційних технологій . Нові програми створені , перш за все, для тієї аудиторії, яка прагне задовольнити свої освітньо-професійні потреби шляхом вільного вибору та зручного використання власного вільного часу, засадами чого є саме застосування сучасних телекомунікаційних технологій.

Застосування таких технологій дозволить всім учасникам освітнього процесу позбавитися обмеженості в часі та просторі та в повній мірі відтворить принцип мобільності студентів та викладачів, який є одним із головних принципів Болонської системи.

До освітніх програм матимуть змогу підключитись усі бажаючі навчатись з усіх куточків країни та світу. Бажаючі зможуть отримати повноцінне навчання, прослухати будь-яку лекцію, відвідати цікаві семінари , тренінги, факультативи, зв’язатись із викладачем чи куратором, або з друзями по навчанню, знаходячись у будь-якому куточку світу.

Застосування в освітньому процесі нових телекомунікаційних технологій дозволить залучити до участі в програмах провідних викладачів із різних регіонів нашої країни та іноземних держав. Так, у програмах братимуть участь, поряд з українськими викладачами, викладачі зі Сполучених Штатів Америки, Швейцарії, Німеччини та інших країн .